ikona menu ikona menu

Markýzy

Markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům. Ovládání markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny, otevřené bez kazety. Základní a cenově výhodné řešení protisluneční ochrany, který nikdy nezklame a vždy vytvoří na jakékoliv terase příjemný stín a pohodu. Velký výběr typů výsuvných markýz bez kazety, Vám umožní ideálním a estetickým způsobem zastínit venkovní prostor terasy, balkónu, restaurační zahrádky, nebo prosklené výkladce obchodů.

Více informací

Polokazetové markýzy

Polokazetové markýzy

Horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s polokazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Potach polokazetové markýzy má tak esteticky prodlouženou životnost.

Více informací

Kazetové markýzy

Kazetové markýzy

Vzhledově dokonalé a luxusní horizontální markýzy jinak taky navíjecí markýzy s výsuvnými rameny s kazetou, která chrání v uzavřeném stavu navíjecí válec s látkou, včetně ramen a vnitřní konstrukce markýzy. před veškerými povětrnostním vlivy celoročně. Kazetové markýzy májí tak esteticky a funkčně prodlouženou životnost o proti otevřeným markýzám. Velký výběr typů kazetových markýz, Vám umožní skvělý výběr designu kazety dle Vaší potřeby. Estetickým způsobem zastíni venkovní prostor terasy, balkónu, restaurační zahrádky, nebo prosklení výkladců obchodů.

Více informací

Stínění restauračních zahrádek

Stínění restauračních zahrádek

Pro krytí a stínění velkých ploch restauračních zahrádek a teras, používáme samostatně stojící markýzy, navíjecí terasové pergoly, výsuvné markýzy a pevné plachtové krytí s rolovacími bočnicemi. Individuální řešení a kvalitní produkty s vice jak 25-letými zkušenostmi v oboru stínící techniky, to vše je pevný základ pro Vaší budoucí zastřešenou restaurační zahrádku nebo terasu.

Více informací

Výklopné markýzy

Výklopné markýzy

Velmi často používané markýzy pro ochranu prosklených výloh obchodů, oken a balkónů. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí kde potištěné potahy tvoří skvělou reklamu a image danému podniku. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění. Finančně výhodná varianta stínicí techniky s velkým výběrem typů.

Více informací

Svislé markýzy

Svislé markýzy

Svislé markýzy Vám zajistí příjemné stínění oken, prosklených ploch a balkónů nebo lodžií. Pro dřevěné pergoly a altány jsou taktéž dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché řešení protislunečního stínění.

Více informací

Fasádní markýzy

Fasádní markýzy

Fasádní kazetové markýzy jsou svislé markýzy které zajistí dokonalé stínění oken, prosklených ploch obytných a administrativních budov. Pro dřevěné pergoly a altány jsou dobrou volbou pro boční stínění.Boční vedení svislé markýzy se používá nejčastěji v lankách, dale potom v nerezových tyčích d.10 mm nebo vodících kolejích. Konstrukčně jednoduché kazetové řešení protislunečního stínění.

Více informací

Košové markýzy

Košové markýzy

Košové markýzy nebo takzvané korbmarkýzy jsou nejstarším stínícím prvkem využívaný již za dob římanů , kde prodejci chránili své zboží pod dřevěnou konstrukcí potaženou lněnou látkou. V dnešní době jsou konstrukce s extrudovaných hliníkových profilů a látky jsou acrylové s povrchovými upravami proti dešti a vysokou odolností proti UV zářením. Košové markýzy se vyrábějí v různých tvarech a velikostí. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí kde potištěné potahy tvoří skvělou reklamu a image danému podniku. Obchody s prosklenou výlohou můžou při použití košové markýzy zároveň chránit v dešti své potencionální zákazníky při výběru vystaveného zboží.

Více informací