ikona menu ikona menu

Stínění restauračních zahrádek

Pro krytí a stínění velkých ploch restauračních zahrádek a teras, používáme samostatně stojící markýzy, navíjecí terasové pergoly, výsuvné markýzy a pevné plachtové krytí s rolovacími bočnicemi. Individuální řešení a kvalitní produkty s vice jak 25-letými zkušenostmi v oboru stínící techniky, to vše je pevný základ pro Vaší budoucí zastřešenou restaurační zahrádku nebo terasu.

RIVIERA

RIVIERA

Výsuvná markýza s kloubovými rameny na nosném profilu. Hliníková konstrukce umožňující kotvení na více místech nosného profilu markýzy, je ideálním řešením pro větší terasy komerčních prostor. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí potištěné potahy, které tvoří skvělou reklamu a image danému podniku.

Maximální šíře:1200 cm ( 12 m )
Maximální výsuv:400 cm ( 4 m )

Více informací

LEVANTE

LEVANTE

Výsuvná markýza s kloubovými rameny na nosném profilu. Hliníková konstrukce umožňující kotvení na více místech nosného profilu markýzy, je ideálním řešením pro velké terasy komerčních prostor. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí potištěné potahy, které tvoří skvělou reklamu a image danému podniku.

Maximální šíře:1400 cm ( 14 m )
Maximální výsuv:550 cm ( 5,5 m )

Více informací

ARCADIA - ÁČKO

ARCADIA - ÁČKO

Dvojitá výsuvná markýza s kloubovými rameny na nosném profilu. Hliníkové konstrukce ukotvené na ocelové pomocné konstrukci se stojkami. Nejčastější zastřešení velkých restauračních zahrádek na jakémkoliv prostoru. Dle potřeby provozovatele restaurace lze áčková konstrukce po sezóně demontovat a uskladnit pro montáž na další jarní sezónu. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí potištěné potahy, které tvoří skvělou reklamu a image danému podniku.

Maximální šíře:1200 cm ( 12 m )
Maximální výsuv:800 cm ( 8 m )

Více informací

TUNEL - ÁČKO

TUNEL - ÁČKO

Dvojitá výsuvná markýza s kloubovými rameny na nosném profilu. Hliníkové konstrukce ukotvené na dvojité ocelové pomocné konstrukci se stojkami. Nejčastější zastřešení velkých restauračních zahrádek na jakémkoliv prostoru. Dle potřeby provozovatele restaurace lze áčková konstrukce po sezóně demontovat a uskladnit pro montáž na další jarní sezónu. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí potištěné potahy, které tvoří skvělou reklamu a image danému podniku.

Maximální šíře:1200 cm ( 12 m )
Maximální výsuv:1200 cm ( 12 m )

Více informací

PERGOLA ATIKA

PERGOLA ATIKA

Navíjecí pergola s pevnou hliníkovou konstrukcí, umožňuje výsuv potahu horizontálně a přes ohyby i vertikálně až k podlaze terasy. Velká odolnost proti povětrnostním podmínkám umožňuje restauracím provozovat zahrádky i celoročně. Atika je ideálním řešením pro velké terasy komerčních prostor. Oblíbené jsou v restauračním a kavárenském prostředí potištěné potahy, které tvoří skvělou reklamu a image danému podniku.

Maximální šíře:2000 cm ( 20 m )
Maximální výsuv:600 cm ( 6 m )

Více informací

PERGOLA MAXI

PERGOLA MAXI

Posuvná pergola s pevnou hliníkovou konstrukcí, umožňuje výsuv potahu až 10 m do prostoru. Vysoká odolnost proti povětrnostním podmínkám umožňuje restauracím provozovat zahrádky i celoročně. V kombinaci s bočním prosklením tvoří dokonalou krytou terasu s posuvnou střechou pro velké terasy komerčních prostor.

Maximální šíře:1500 cm ( 15 m )
Maximální výsuv:1000 cm ( 10 m )

Více informací